سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
در شهرستان مهر تاکید شد؛ ضرورت انسجام تیم ها و کمیته های طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی»
طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، با مشارکت وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفان

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از برگزاری چهارمین نشست هم اندیشی اعضای قرارگاه طرح محله و خانواده محور مدیریت و کنترل کووید19 این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سید حسن خلیلی» گفت: این نشست با هدف بومی سازی این طرح بر اساس شرایط کنونی شهرستان و مبتنی بر برنامه «هر خانه یک پایگاه سلامت» برگزار و از سوی فرمانده سپاه پاسداران و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، راهکارهای ارائه شده بررسی شد.

او با اعلام انتظارات حوزه سلامت از فرمانده عملیات و اعضای ارشد قرارگاه، افزود: مدیریت و کنترل اپیدمی کووید19 به شیوه محله و خانواده محور با عنوان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بسیج مستضعفان در شهرستان مهر همگام با سراسر کشور اجرا می شود.

 

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مهر نیز در ادامه با اعلام آمادگی داوطلبان بسیجی در اجرای این طرح، بر ضرورت انسجام تیم های مراقبتی تخصصی و غیر تخصصی، حمایتی و نظارتی و کمیته های پنج گانه حمایت و قرنطینه، رهگیری و مراقبت، آموزش همگانی، پایش و نظارت و عملیاتی محله که در گام نخست سازماندهی شده اند تاکید کرد.

سرهنگ «عباس رضایی» با ارائه گزارش آماری از اقدامات نیروهای بسیجی و کمک های مومنانه و حمایت های سپاه شهرستان مهر از نیازمندان و آسیب دیدگان در بحران کرونا، گفت: همکاری همه جانبه مردم و مسوولان به ویژه شوراهای اسلامی شهر و روستا در زمینه ارتقای آگاهی عمومی مردم به عنوان مهم ترین عامل بازدارنده شیوع کروناویروس، ضروری است.

در چهارمین نشست هم اندیشی اعضای قرارگاه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان مهر، بخشدار مرکزی، معاون شهرداری مهر، رییس جمعیت هلال احمر، جانشین فرماندهی و مسوولان هماهنگی و بسیج ادارات سپاه و معاون بهداشتی و مسوولان بسیج جامعه پزشکی و واحدهای بهداشتی ستاد شبکه حضور داشته و پیشنهاداتی در اجرای بهینه این طرح ارائه کردند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/22
تعداد بازدید:
214
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal