سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
تداوم نظارت فرماندار شهرستان مهر بر اجرای مقررات بهداشتی
تاکید بر استفاده صاحبان صنوف از ماسک و خودداری از ارائه خدمت به مشتریان بدون ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از استمرار بازدیدهای سرزده فرماندار این شهرستان با هدف ارزیابی اقدامات پیشگیرانه کووید19 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سید حسن خلیلی» گفت: به دستور فرماندار، پس از نشست های هفتگی ستاد مدیریت کرونا، اعضای این ستاد، فرماندار را در بازدیدهای سرزده از صنوف و اماکن عمومی همراهی می کنند.

 

او افزود: طی دو مرحله بازدید، اجرای مقررات بهداشتی مقابله با شیوع کروناویروس در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، خواربار، مرغ و ماهی فروشی ها، میادین تره بار، دفاتر پیش خوان، مراکز بهداشتی و درمانی و مطب ها، ادارات، بانک ها و سایر مراکز و اماکن عمومی خدمت رسان در بخش های «مرکزی» و «گله دار» ارزیابی شد.

 

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر، اضافه کرد: این نظارت ها در راستای گام دوم مقابله با کووید19 و با تاکید بر استفاده صاحبان صنوف از ماسک و خودداری از ارائه خدمت به مشتریان بدون ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ثبت نام صنوف در سامانه سلامت وزارت بهداشت و دریافت کد مربوطه انجام می شود.

 

خلیلی ضمن قدردانی از همدلی و همگامی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ این شهرستان در وضعیت زرد، گفت: بازدید از صنوف و اماکن بخش های «اسیر» و «وراوی» نیز از برنامه های پیش بینی شده از سوی فرماندار شهرستان مهر است و مراکز و اماکن متخلف، دست کم به مدت یک هفته تعطیل می شوند.

او عنوان کرد: در این بازدیدها، معاون عمرانی و بازرس ویژه فرمانداری، رییس شبکه بهداشت و درمان و بازرسان بهداشت محیط، روسا یا نمایندگان اتاق اصناف، صمت، دادگستری و دادستانی، سپاه، پلیس اطلاعات و اماکن نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر، بخشداران و اعضای شورای شهر، فرماندار شهرستان مهر را همراهی کرده اند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/17
تعداد بازدید:
206
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal