سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
نظارت بر اجرای طرح بهبود تغذیه جامعه زنان روستایی و عشایری شهرستان مهر
ترویج فرهنگ تغذیه سالم و استفاده از ظرفیت باغچه های محلی و خانگی، با طرح بهبود تغذیه

کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهر در بازدیدهای مشترک، اصول فنی و بهداشتی در کاشت، داشت و برداشت صیفی و سبزی کاری های خانگی و گلخانه ها را بررسی می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، مسوول واحد بهبود تغذیه شبکه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، چهار مرحله بازدید از گلخانه ها و سبزی کاری های خانگی و محلی که در کاهش مصرف سموم و کودهای شیمیایی گام های موثری برداشته و گواهی سلامت از سازمان جهاد کشاورزی دریافت کرده اند انجام شده است.

 

«سکینه ابراهیمی» افزود: در طرح بهبود تغذیه جامعه زنان روستایی و عشایری شهرستان مهر و با هدف ترویج فرهنگ تغذیه سالم، اصلاح الگوی غذایی و سبک زندگی، استفاده از ظرفیت باغچه های محلی و گسترش محصولات خانگی سلامت محور، کارشناسان مربوطه، اصول فنی و بهداشتی را به این گروه هدف آموزش می دهند.

 

او اضافه کرد: به منظور ارزیابی میزان دستیابی به هدف، در تعدادی از این بازدید ها که تا پایان سال جاری نیز تداوم دارد، روسای شبکه بهداشت و درمان و اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهر، مسوولان واحدهای تغذیه و کنترل مواد غذایی شبکه بهداشت و درمان و مسوولان واحدهای ترویج و امور زنان روستایی جهاد کشاورزی به عنوان کارشناسان این طرح را همراهی می کنند.

 

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/16
تعداد بازدید:
215
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal