سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
بیست و پنجمین نشست ستاد کرونای حوزه سلامت شهرستان مهر با حضور فرمانده نیروی انتظامی
کارکنان حوزه سلامت، مجاهدان در راه خدا هستند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهر گفت: در تامین و تضمین امنیت، ماموریت های فراوانی داریم اما در بحران کنونی، دفاع از سلامت مردم را در اولویت قرار داده ایم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، سرهنگ «عظیم الله کرمی» تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی باید در مقابله با شیوع کرونا ویروس بر وظایف درون و برون سازمانی خود پایبند باشند و در برخورد و معرفی متخلفان بهداشتی، دچار تعارف، فامیل گرایی و طایفه گرایی نشوند.

 

او در جمع کارکنان عرصه سلامت شهرستان مهر با اشاره به رابطه تنگاتنگ حوزه های سلامت و امنیت، گفت: فرماندهی نیروی انتظامی در تأمین و تضمین امنیت، مأموریت های فراوانی دارد اما در بحران همه گیری کرونا، دفاع از سلامت مردم را در اولویت قرار داده است.

فرمانده نیروی انتظامی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدیران و کارکنان حوزه های بهداشت و درمان در کارزار مقابله با بیماری کووید19، افزود: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری، کارکنان حوزه سلامت، مجاهدان در راه خدا و نیروهای نظامی و انتظامی با این تلاشگران، همگام و همراه هستند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر نیز در ادامه با اشاره به آمار فزاینده شیوع کرونا ویروس، گفت: سلامت و امنیت دو نعمتی است که تا تهدید نشوند، به اهمیت آن پی نمی بریم و در بحران کنونی، همکاری همه جانبه کارکنان حوزه سلامت و نیروی انتظامی در صیانت از این نعمت ها، ضروری است.

 

سخنگوی ستاد کرونای شهرستان مهر با تاکید بر لزوم عزم همگانی در مقابله با کرونا، افزود: در شرایط کنونی، هیچ گونه مجوزی از سوی مسوولان حوزه سلامت برای برپایی مجالس عروسی و ترحیم صادر نشده و محدودیت های ستاد استانی و شهرستانی کرونا به قوت خود باقی است.

در بیست و پنجمین نشست هم اندیشی ستاد کرونای حوزه سلامت، رییس بیمارستان، معاون بهداشتی و مسوولان واحدهای بهداشتی، اداری، مالی و پشتیبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر حضور داشتند و از حمایت ها و همگامی نیروهای نظامی و امنیتی با کارکنان حوزه سلامت قدردانی کردند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/27
تعداد بازدید:
228
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal