سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
بازداشت داماد به دستور دادستان شهرستان مهر
در مراسم عروسی و ترحیم، رعایت فاصله اجتماعی برای مقابله با شیوع کرونا ویروس امکان پذیر نیست

به علت توجه نکردن به قانون منع برپایی مجالس در بحران کرونا، با حکم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مهر، دامادی در مراسم عروسی مرکز این شهرستان بازداشت و حکم بازداشت یک داماد دیگر نیز صادر شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه با اعلام این خبر، گفت: بی شک، در مراسم عروسی و ترحیم، رعایت فاصله اجتماعی برای مقابله با شیوع کرونا ویروس امکان پذیر نیست و در شرایط کنونی، برپایی هر گونه مجلس و محفل، تهدید علیه سلامت عمومی محسوب می شود.

«سید حسن خلیلی» که از سوی فرماندار شهرستان مهر به عنوان سخنگوی ستاد کرونای این شهرستان منصوب شده است با ابراز تأسف از لغو مجالس عروسی جوانان، افزود: اجرای دستورالعمل ها برای مقابله با شیوع پیش رونده کووید19 ضروری است و تا دستیابی به وضعیت مطلوب در پیشگیری از این بیماری، ملزم به رعایت مقررات بهداشتی هستیم.

او با اشاره به سلامت مردم به عنوان خط قرمز ستاد مقابله با کرونای شهرستان مهر، اضافه کرد: پیرو مصوبه ستاد کرونای این شهرستان، بخشداری ها، دهیاری ها و پایگاه های مقاومت بسیج شهرها و روستاها موظف به اطلاع رسانی اینگونه مراسم و محافل به دادستانی شهرستان برای پیگیری این تخلفات هستند.

رییس شبکه بهداشت و درمان افزود: تاکنون، طی چند مرحله و با روش های مختلف مانند وب سایت و گروه های مجازی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهر و خبرگزاری های محلی، از سوی فرماندار، دادستان و رییس شبکه بهداشت و درمان، غیر قانونی بودن برگزاری مراسم به آگاهی مردم رسانده شده است.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/12
تعداد بازدید:
237
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal