سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
تعطیلی هفت واحد صنفی متخلف در گشت مشترک ویژه مقابله با کرونای شهرستان مهر
با همراهی نمایندگان دادستانی، امکان صدور حکم تعطیلی صنف متخلف در محل وجود دارد

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از تشدید نظارت و گشت مشترک مقابله با کرونا در سطح این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، « سید حسن خلیلی» با اعلام این خبر گفت: در گشت مشترک ویژه مقابله با کرونا با حضور دادستان، رییس پلیس اطلاعات و اماکن، رییس اتاق اصناف و مسوول و بازرسان بهداشت محیط، تنها در یک روز، هفت واحد صنفی متخلف تعطیل شد.

او افزود: این بازدیدها در بخش گله دار انجام و به علت رعایت نکردن مقررات بهداشتی و توجه نکردن به قانون کنونی محدودیت فعالیت بعضی از صنوف مانند آرایشگاه ها، از فعالیت 3 فروشگاه مواد غذایی، یک رستوران، یک کافه بستنی، یک نانوایی و یک آرایشگاه زنانه جلوگیری شد.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده و در زمینه اجرای طرح گام دوم پیشگیری از کرونا، بازدید های سرزده در ساعات مختلفی از شبانه روز در همه ی بخش های این شهرستان ادامه دارد و با همراهی دادستان یا نمایندگان دادستانی و پلیس اطلاعات و اماکن، امکان صدور حکم تعطیلی صنف متخلف در محل وجود دارد.

 

خلیلی هشدار داد: اصول سه گانه رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک در اماکن عمومی و بهداشت دست و سطوح، سه کلید اصلی مقابله با شیوع کرونا ویروس است و رعایت نکردن این مقررات از سوی مردم و صاحبان صنوف و اماکن، تخلف بهداشتی و تهدید علیه سلامت عمومی محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/12
تعداد بازدید:
207
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal