سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
دادستان شهرستان مهر: با متخلفان بهداشتی و برگزارکنندگان مراسم، برخورد قانونی و قاطع می کنیم
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مهر هشدار داد: فاصله بین مراحل قانونی و برخورد قضایی را کم می کنیم

قاضی «سید محمد باقر حقایقی» در جمع مدیران و مسوولان حوزه سلامت شهرستان مهر گفت: وام دار سلامت مردم و کارکنان بهداشت و درمان هستیم و برای مقابله با شیوع کرونا ویروس با اهداف و برنامه های حوزه سلامت همراهی می کنیم.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان در شانزدهمین جلسه روزانه ستاد کرونای شبکه هشدار داد: فاصله بین مراحل قانونی و برخورد قضایی را کم و با برگزارکنندگان مراسم و محافل و متخلفان بهداشتی که سلامت مردم را به خطر می اندازند برابر قانون برخورد می کنیم.
 

او با اعلام آمادگی همراهی نمایندگان دادستانی و حتی خود در گشت های مشترک ویژه کرونای بازرسان بهداشت محیط شهرستان مهر، تاکید کرد: پرونده های با موضوع بهداشتی به ویژه تخلفات در زمینه کرونا در اولویت رسیدگی در دادستانی این شهرستان است و برای اجرای قانون، هیچ مانعی وجود ندارد.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر نیز در این نشست تخصصی هم اندیشی گفت: برای خروج از بحران کووید19، به همگامی مردم در اجرای مقررات بهداشتی نیاز داریم و ساده انگاری و سست شدن در اجرای اصول مقابله با شیوع ویروس کرونا، منجر به بروز موج های مهار نشدنی بیماری می شود.

 

«سید حسن خلیلی» با اشاره بر برگزاری مجالس و مراسم و برپایی کلاس های حضوری در مدارس به عنوان دو موضوع چالش برانگیز، افزود: برای پیشگیری از شیوع پیش رونده کووید19، پیشنهادات این نشست در جلسه هفتگی ستاد کرونای شهرستان در حضور فرماندار و مدیران ارشد دستگاه های دولتی مطرح و زمینه اجرا شدن آنها فراهم می شود.

در شانزدهمین نشست روزانه ستاد کرونای شبکه بهداشت و درمان مهر، رییس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س)، پزشکان متخصص داخلی و اطفال، معاون بهداشتی و مسوولان واحدهای بهداشتی، درمانی، اورژانس 115، اداری و پشتیبانی حوزه سلامت این شهرستان حضور داشتند و هر یک از اعضاء، نظرات و انتقادات خود در زمینه مقابله با کرونا را ارائه کردند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/12
تعداد بازدید:
330
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal