سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
تذکر جدی فرماندار شهرستان مهر: برگزاری مراسم عروسی در بحران بیماری کرونا ممنوع است
تجمع مردمی، دامن زدن به شیوع پیش رونده کرونا ویروس و تهدید علیه سلامت عمومی است و پیگرد قانونی دارد

در شانزدهمین جلسه ستاد مدیریت مبارزه با کرونای شهرستان مهر بر ممنوعیت برپایی هر گونه تجمع مانند مراسم عروسی و ترحیم تاکید شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، فرماندار با تاکید بر اینکه محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد کرونای استان فارس همچنان به قوت خود باقی است، گفت: بدون شک تجمع مردمی و برگزاری هرگونه مراسم، دامن زدن به شیوع پیش رونده کرونا ویروس و تهدید علیه سلامت عمومی است و پیگرد قانونی دارد.

دکتر «سید محمد موسوی» در جمع اعضای ستاد کرونای شهرستان مهر که رییس شبکه بهداشت و درمان نیز یکی از اعضای اصلی آن است، تاکید کرد: مردم و مسوولان می دانند اصول سه گانه «رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک در اماکن عمومی و بهداشت دست و سطوح»، سیستم دفاعی جامعه در مبارزه با کووید19 را تقویت می کند.

 

او یاد آوری و تاکید بر «ممنوع بودن برگزاری محافل و مجالس از جمله مراسم عروسی» را نخستین و مهم ترین مصوبه شانزدهمین نشست هم اندیشی ستاد کرونای شهرستان مهر عنوان کرد و افزود: بخشداران، شهرداران و دهیاران با محوریت شبکه بهداشت و درمان، در زمینه اطلاع رسانی و آموزش دستور العمل های بهداشتی اقدام مؤثر انجام دهند.

فرماندار شهرستان مهر ضمن قدردانی از شهروندانی که محدودیت ها و رعایت اصول بهداشتی را جدی گرفته اند، دستور داد: نظارت گشت مشترک مقابله با کرونای شهرستان بر صنوف و سطح شهرستان تشدید شود و مراجع قضایی در رسیدگی به تخلف های بهداشتی به جد ورود کنند تا سهل انگاری تعداد کمی از افراد جامعه، سلامت همه جامعه را تهدید نکند.

پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/07
تعداد بازدید:
225
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal