سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
ارزیابی نیمی از محیط های اداری شهرستان مهر، از آغاز مرحله دوم طرح ملی «گام دوم مبارزه با کووید 19» تا کنون
شهرستان مهر 80 اداره، بانک و دفتر پیشخوان ثبت شده در سامانه دارد

کارشناس مسوول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از اجرای دومین مرحله از طرح کشوری گام دوم مبارزه با کووید19 با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در محیط های اداری این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سید عبدالوهاب موسوی» گفت: بازرسان بهداشت محیط در مرحله دوم اجرای این طرح معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیمی از نهادها، ادارات و بانک ها را از نظر رعایت الزامات بهداشتی از سوی کارکنان و مراجعان ارزیابی کرده اند و این نظارت ها تداوم دارد.

 

او افزود: با هدف مقابله هر چه بیشتر با شیوع کرونا ویروس در شهرستان مهر که نسبت به بسیاری از مناطق دیگر وضعیت مناسب تری دارد، به صورت دوره ای و سر زده همه مراکز و اماکن عمومی ارزیابی و در طرح ملی گام دوم مبارزه با کووید19 در محیط های اداری نیز بر استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و گندزدایی ها تاکید می شود.

کارشناس مسوول واحد بهداشت محیط اضافه کرد: شهرستان مهر 80 اداره، بانک و دفتر پیشخوان ثبت شده در سامانه دارد و نتایج بازدیدهای انجام شده از این اماکن و محیط های اداری در گشت های مشترک و مراحل اول و دوم طرح کشوری گام دوم مبارزه با کرونا ویروس، در سامانه مربوطه ثبت می شود.

 

«موسوی» تاکید کرد: بر اساس دستور ستاد ملی کرونا، در صورت بروز تخلف بهداشتی در دستگاه های دولتی و غیر دولتی در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، ضمن اخطار کتبی به روسا و واحدهای حراست این اماکن، افراد خاطی به میزان تخلف صورت گرفته جریمه می شوند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/22
تعداد بازدید:
238
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal