سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
ششمین ارزیابی اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در مقابله با کووید19
به صورت دوره ای و یا سر زده، اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در زمینه پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مورد ارزیابی قرار می گیرد

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از انجام ششمین ارزیابی اقدامات ستاد شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و مراکز تابعه از آغاز شیوع کرونا ویروس تا کنون از سوی ناظران معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سید حسن خلیلی» گفت: اقدامات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به صورت دوره ای و یا سر زده از سوی ناظران استانی انجام و نقاط ضعف و قوت واحدهای بهداشتی، اداری و پشتیبانی در زمینه پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 

او افزود: در ششمین بازدید دوره ای از اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، نماینده دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن شرکت در کمیته روزانه مقابله با کرونای این شبکه، اجرای مقررات بهداشتی، اطلاع رسانی ها، هماهنگی های درون و برون بخشی و اقدامات مرکز منتخب تشخیص و درمان سرپایی کووید 19 را بررسی کرد.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان مهر اضافه کرد: «احد امیری» بر اساس شیوه نامه مربوطه، شاخص های غربالگری گروه های هدف، واکسیناسیون، سلامت شاغلین، نظارت بر اماکن عمومی، مدارس، آموزشگاه ها و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و دیگر اقدامات حوزه سلامت این شهرستان در زمینه مقابله با بیماری کرونا را ارزیابی کرد.

 

«خلیلی» افزود: پس از پایش انجام شده از سوی ناظر استانی، مسوولان واحدهای بهداشتی شبکه بهداشت و درمان با حضور رییس و معاون بهداشتی شبکه با هدف ارتقای راهکارهای مقابله با کووید19 و رفع نواقص واحدهای ستادی شبکه، مراکز بهداشتی و درمانی و خانه های بهداشت در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا ویروس به هم اندیشی نشستند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/22
تعداد بازدید:
234
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal