سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
تداوم نظارت بر اجرای مقررات بهداشتی در مدارس شهرستان مهر
تاکید ناظران شبکه بهداشت و درمان مهر بر رفع نواقص بهداشتی مدارس شهرها و روستاها

ناظران شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر با هدف مقابله با شیوع بیماری کرونا، بر رفع نواقص بهداشتی مدارس شهرها و روستاها تاکید می کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: بازرسان بهداشت مدارس و محیط، کاردان های بهداشتی و بهورزان این شهرستان با هدف پیشگیری از ابتلای دانش آموزان و کارکنان مدارس به کووید 19، پیش از بازگشایی مدارس در چند نشست هم اندیشی لزوم اجرای مقررات بهداشتی را یادآور شدند.

 

«سید حسن خلیلی» افزود: در روز نخست بازگشایی مدارس، ناظران شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در سطح گسترده ای، اجرای مقررات بهداشتی در مدارس را بر اساس دستورالعمل های مربوطه ارزیابی کردند و نواقص فنی و بهداشتی را متذکر شدند.

 

او اضافه کرد: روند اجرای مقررات بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در بعضی از مدارس شهرستان مهر مطلوب ارزیابی شده ولی سطح اصول و معیار های بهداشتی در تعدادی از مدارس با سطح استاندارد فاصله دارد.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در ادامه افزود: با اعلام نتایج بازدید ها به مدیران آموزش و پرورش مهر و گله دار و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، انطباق یا عدم انطباق ها در سامانه مربوط به سنجش سطح بهداشتی مدارس ثبت می شود و انجام این بازدیدها در فواصل زمانی منظم تداوم دارد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/19
تعداد بازدید:
291
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal