سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهر مهر در هفته دولت
مرکز خدمات جامع سلامت شهر مهر ادر هفته دولت سال 1399 به بهره برداری رسید

مرکز خدمات جامع سلامت شهر مهر با حضور استاندار فارس، نماینده مردم شهرستان های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فرماندار شهرستان مهر افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون بهداشت دانشگاه گفت: ساخت و ساز مرکز خدمات جامع سلامت شهر مهر از سال 1395 با زیر بنای هشتصد متر مربع آغاز و با اختصاص اعتبار بیست و هفت میلیارد ریال از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز تکمیل شد و در هفته دولت سال 1399 به بهره برداری رسید.

 

 دکتر«عبدالرسول همتی» افزود: پس از آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهر مهر با رعایت پروتکل های بهداشتی، استاندار فارس از بخش های مختلف این مرکز خدمت رسان بازدید و توانمندی و نیازمندی این مرکز تازه افتتاح و بهره برداری شده را بررسی کرد.
 
 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز اضافه کرد: در این مرکز، دوازده هزار و 500 نفر از جمعیت شهری و روستایی شهرستان مهر خدمات پزشک عمومی، مشاوره ها و خدمات سلامت روان، تغذیه، مامایی، آزمایشگاه و دندانپزشکی، بهداشت محیط و حرفه ای و خدمات پیشگیری از بیماریهای واگیر و غیر واگیر دریافت می کنند.

 

 
 در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهر مهر، نماینده مردم شهرستان های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فرماندار، معاونان فرماندار و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر و جمعی از مدیران ارشد استانی و شهرستانی، استاندار فارس را همراهی کردند. 
 
پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/05
تعداد بازدید:
304
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal