سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
اقدامات بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا در حوزه های امتحانی کنکور شهرستان مهر
کنکور سراسری 99 طی چهار روز متوالی و با رعایت اصول بهداشتی برگزار شد

بازرسان بهداشت محیط و مدارس شهرستان مهر با همراهی رییس شبکه بهداشت و درمان، برقراری شرایط بهداشتی در حوزه های امتحانی کنکور این شهرستان را پایش کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: کنکور سراسری 99 طی چهار روز متوالی در پنج حوزه امتحانی در مرکز این شهرستان و با رعایت اصول بهداشتی برگزار شد.

 

«سید حسن خلیلی» افزود: پیش از آغاز آزمون، بازرسان بهداشت محیط و مدارس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در چند مرحله و با همراهی بازرسان اداره آموزش و پرورش، محل های برگزاری آزمون کنکور سراسری را از نظر مقررات بهداشتی ارزیابی کردند.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان مهر ادامه داد: با برگزاری چند نشست هم اندیشی، تمهیدات لازم جهت رعایت اصول پیشگیری از بیماری کرونا در حوزه های امتحانی، منطبق با راهنمای مبارزه با کووید-19 ارائه شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان سنجش آموزش کشور اندیشیده و در روزهای آزمون با حضور رییس شبکه ارزیابی شد.

او اضافه کرد: بازرسان شبکه بهداشت و درمان بر اساس آخرین دستورالعمل کشوری، در طی چهار روز و به طور مستمر، محیط حوزه های برگزاری کنکور را بعد از هر آزمون گندزدایی و در بدو ورود، بر لزوم استفاده مستمر داوطلبان و مراقبان از ماسک در حین آزمون و در صورت نیاز تعویض ماسک تاکید کردند.

 

خلیلی، تاکید بر باز بودن پنجره ها در حین آزمون با هدف تهویه مناسب هوا، حفظ فاصله فیزیکی دست کم دو متر بین داوطلبان و مراقبان، استفاده از دستکش و محلول ضدعفونی دست، پیشگیری از تجمع داوطلبان و همراهان آنها و تجهیز محل های آزمون به سطل های زباله مناسب جهت دفع ماسک و دستکش های استفاده شده را از دیگر اقدامات بازرسان بهداشت محیط و مدارس برشمرد.

 پایان خبر
 
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/02
تعداد بازدید:
287
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal