سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر
کپسول اکسیژن مورد نیاز بخش خاکستری بیمارستان شهرستان مهر تامین شد
.
رییس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر گفت: با همت متعالی نیک اندیشان عرصه سلامت، نیاز بخش خاکستری بیمارستان مهر به کپسول اکسیژن رفع شد و در مجموع 45 عدد کپسول اکسیژن اهدا شد که هم اکنون آماده استفاده در بخش خاکستری این بیمارستان می باشد.
 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مهر، "هادی اکبری" بیان کرد: با توجه به مصوبات تیم رهبری و مدیریت بیمارستان، نیاز فوری بخش خاکستری به 40 عدد کپسول اکسیژن برآورد شد و برای تامین آن نیازمند یاری خیرین سلامت شدیم.
او ادامه داد: 500 میلیون ریال توسط خیرین جمع آوری شد که با این مبلغ 20 عدد کپسول اکسیژن پس از بررسی های انجام شده توسط کمیته خرید بیمارستان، با نظارت مدیر داخلی و مسوول تجهیزات پزشکی از مراکز معتبر تامین گاز های طبی خریداری شد، و 25 عدد کپسول نیز به طور مستقیم توسط نیک اندیشان خریداری و اهدا شد.
رییس بیمارستان مهر افزود: از طرف خودم، مدافعان سلامت و تمام کارکنان بیمارستان از کسانی که برای رفع نیاز های عرصه بهداشت و درمان تلاش می کنند، سپاسگزارم و این مژده را می دهم که هم اکنون تمام 45 عدد کپسول اکسیژن تامین شده در بخش خاکستری بیمارستان مهر آماده استفاده است.
 
جهت دریافت فایل اطلاعات کامل مربوط به اهدا کنندگان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
 
پایان خبر
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/04/29
تعداد بازدید:
469
نویسنده:
محیا پیام
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal