سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
نشست اعضای ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا در ممسنی
نشست اعضای ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا در ممسنی

 

جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا ویروس، شهرستان ممسنی با حضور اعضای شورای تامین و مسولین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به ریاست دکتر داود ایوبی فرماندار ممسنی در سالن اجتماعت فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی، ضمن ارائه گزارش روند بیماری در شهرستان گفت: گرچه هنوز وضعیت شهرستان قرمز می باشد، ولی خوشبختانه آمار تعداد بستری و کووید مثبت در شهرستان روند کاهشی داشته و مساعدت مردم ، اصناف و تلاشهای کادر سلامت قطها بر کاهش این آمار ها تاثیر بسزایی داشته است.

دکتر علی چوبینه با اشاره به نیاز به مساعدت عموم مردم و ادارات در امر واکسیناسیون افزود: سرعت انجام واکسیناسیون در شهرستان بسیار خوب بوده و با توجه به موجودی واکسن و زیرساخت های شبکه بهداشت شهرستان در صورت استقبال مردم از واکسیناسیون ،این برنامه با سرعت بیشتری در شهرستان انجام خواهد شد.

وی افزود: واکسیناسیون روستاییان در مراکز جامع سلامت روستایی و در شهر در سالن تجمیعی نشاط، حسینیه ثارالله با همکار سپاه ناحیه ممسنی و سلف سرویس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی با همکاری این دانشگاه همه روزه حتی در روزهای تعطیل برای همشهریان انجام می شود./صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/06/28
تعداد بازدید:
51
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal