سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
بازدید میدانی فرماندار و مسولین شبکه بهداشت و درمان ممسنی از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در اصناف مختلف این شهرستان
بازدید میدانی فرماندار و مسولین شبکه بهداشت و درمان ممسنی از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در اصناف مختلف این شهرستان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی ، دکتر داوود ایوبی فرماندار ممسنی ، دکتر علی چوبینه رئیس شبکه بهداشت و دکتر سهام چوبینه رئیس مرکزبهداشت شهید خواجه با حضور در سطح شهر از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در اصناف مختلف، بازدید میدانی کردند.

دکتر علی چوبینه ضمن سپاس و قدر دانی از اصناف و بازاریان گفت: در صورت برگزاری دورهمی های خانودگی، مجالس شب نشینی، پذیرش میهمان ، مسافرت رفتن و شرکت در سایر اجتماعات ، تعطیلی اصناف در پیشگیری از بیماری کرونا به تنهایی موثر نیست و باید همه ی اقشار جامعه و صنوفی که فعالند نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی پایبند باشند.

وی گفت: مشاغل گروههای دو، سه و چهار تعطیل و در گروه شغلی یک هم فقط سوپر مارکتها، میوه فروشی، سبزی فروشی، نانوائی، داروخانه، جایگاه پخش مواد نفتی، فروشگاههای بزرگ مواد خوراکی، قصابی مرغ و گوشت و ماهی فروشی و فروشگاههای کالاها و تجهیزات پزشکی و عطاری و عمده فروشان مواد غذایی با رعایت پروتکل های بهداشتی اجازه فعالیت دارند.

دکتر چوبینه تاکید کرد: تمامی تصمیمات اتخاذ شده در خصوص پیشگیری از کرونا با هدف حفظ سلامتی مردم بوده و از آحاد مردم درخواست همکاری در اجرای شیوه نامه های بهداشتی را خواستاریم تا اصناف بیش از این متضرر نشوند و جان و سلامت مردم به خطر نیفتد./ صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/06/01
تعداد بازدید:
76
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal