سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
پلمب دو واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی و جمع آوری 30 عدد قلیان در ممسنی
پلمب دو واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی و جمع آوری 30 عدد قلیان در ممسنی

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از پلمب یک باب سفره خانه سنتی، یک باب باشگاه ورزشی و جمع آوری 30 عدد قلیان در گشت مشترک نظارت بر مصوبات مدیریت ستاد پیشگیری از کرونا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی،دکتر چوبینه گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا ویروس در شهرستان با اولویت بازدید از مشاغل پرخطر تیم مشترک شامل: فرمانداری، اداره صمت، اتاق اصناف،اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی با شبکه بهداشت ممسنی به بازدید از واحد های صنفی اقدام کردند.

وی افزود: از ابتدای تیرماه سال جاری تا کنون 2065 بازدید از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهید خواجه انجام، 156مورد اخطار بهداشتی برای متخلفین صادر ،هشت واحد صنفی به دادگاه معرفی و دو واحد صنفی با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در ادامه گفت: مطابق قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات، عرضه و مصرف هرگونه مواد دخانی در اماکن عمومی ممنوع است و با متخلفان برخورد قضایی می شود، همچنین مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مانند رستوران ها، باید همه مفاد آیین نامه اجرایی قانون ماده 13 مواد خوردنی، آشامیدنی مثل بهداشت فردی، لوازم و ابزار کار و شرایط ساختمانی را رعایت کنند.

دکترچوبینه اضافه کرد: در بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، در شرایط بحران کرونا تمامی فروشندگان ملزم به استفاده از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی برا ی حفظ سلامت خود و عموم مردم بوده و در صورت مشاهده تخلف اخطار کتبی صادر و در صورت رعایت نکردن مفاد اخطار، اقدام قانونی انجام می شود./صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/27
تعداد بازدید:
111
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal