سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
استمرار نظارت و بازرسی کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت ممسنی بر بانک ها و اماکن پرتردد
استمرار نظارت و بازرسی کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت ممسنی بر بانک ها و اماکن پرتردد

رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه ممسنی از حضور مستمر بازرسین بهداشت حرفه ای این شبکه از بانک ها و مراکز خدماتی پر ازدحام  در راستای فاصله گذاری فیزیکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر سهام چوبینه  گفت: در این بازدیدها علاوه بر نصب دستورالعمل ضدعفونی و گندزدایی اماکن و دستورالعمل فاصه گذاری در بانک ها آموزش های لازم برای حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع از موراد اصلی پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس به کارکنان ارائه شد.

دکتر سهام چوبینه اظهار داشت: اجرا و رعایت بخشی این دستورالعملها، مانند تامین ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای پرسنل، تامین مواد ضدعفونی کننده برای ارباب رجوع، گندزدائی محیط و صندلی ها، ایجاد فاصله گذاری بین صندلی‌های مراجعه کنندگان و نوبت دهی به مشتریان برعهده بانکها ،ادارات و مراکز ارائه خدمات دولتی و قضائی است.

معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی نیز گفت:  استفاده از ماسک برای کارکنان و مراجعین بانکها، ادارات و دفاتر خدمات دولتی و قضائی اجباری است  و این افراد باید حتما از ماسک استفاده کنند.

دکتر چوبینه  از مراجعین به شعب بانکی خواست: جهت انجام امور بانکی و اداری حتما خودکار شخصی همراه داشته باشید. استفاده و عرضه خودکار به مشتریان در مراکز فوق الذکر ممنوع می‌باشد.

وی تاکید کرد: هنگام مراجعه به بانک ها حتما نوبت گرفته و به علائم فاصله گذاری روی صندلی ها و جلوی عابر بانک ها توجه نموده و ضمن استفاده از ماسک حداقل فاصله یک متری را رعایت نمایید./صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/14
تعداد بازدید:
101
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal