سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های آزمون سراسری در ممسنی
نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های آزمون سراسری در ممسنی

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از نظارت کارشناسان بهداشت بر رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا در حوزه های آزمون سراسری این شهرستان خبر دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت در مان ممسنی، دکتر علی چوبینه با اعلام این خبر گفت: برای نظارت بیشتر و بهتر در خصوص رعایت نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی در زمان برگزاری آزمون سراسری و کارشناسی نا پیوسته جلسه هاهنگی در فرمانداری ممسنی و مرکز بهداشت شهید خواجه برگزار و بر رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور پیشگیری از بیماری کووید 19 با حضور کارشناسان بهداشت تاکید شد.

دکتر چوبینه افزود: بازرسان اداره سلامت محیط و کار مرکز بهداشت شهید خواجه با حضور در محل‌های برگزاری آزمون‌ها بررسی‌ها را طبق چک لیست‌ها انجام می دهند و موارد فاقد تاییدیه لازم، اجازه برگزاری آزمون را ندارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی اظهار داشت: تمامی محل‌های برگزاری آزمون قبل و بعدا از برگزاری آزمون توسط نهادهای متولی برگزاری و با نظارت کارشناسان بهداشت گندزدایی شده و طبق برنامه اعلامی این آزمون از تاریخ نهم لغایت دوازدهم تیر ماه برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: کارشناسان بهداشت ضمن کنترل مسایل بهداشتی از زمان ورود تا خروج عوامل اجرایی، مراقبان و داوطلبان، شرایط قرنطینه‌ای داوطلبان مشکوک و مثبت را رصد می‌کنند تا این گونه افراد در مکانی مجزا از سایر داوطلبان مستقر شوند.

رقابت دو هزار و 387 داوطلب ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، در سه حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی و یازده حوزه آموزش و پرورش ،همزمان با سراسر کشور با برگزاری آزمون هنر در ممسنی آغاز وروز شنبه دوازدهم تیرماه با آزمون گروه آزمایشی زبانه های خارجی خاتمه یافت./ صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/13
تعداد بازدید:
137
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal