سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
درممسنی برگزار شد؛ وبینار آموزشی ناظرین بهداشتی شعب اخذ رای با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در روز رای گیری
درممسنی برگزار شد؛ وبینار آموزشی ناظرین بهداشتی شعب اخذ رای با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در روز رای گیری

وبینار آموزشی ناظرین بهداشتی شعب اخذ رای در ممسنی با تاکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای این شهرستان، در روز 28 خرداد ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، کارشناس مسول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهید خواجه با تاکید بر اینکه تیم‌های نظارت بهداشتی و کنترلی برای رعایت دستورالعمل های ذکر شده در صندوق‌های اخذ رای حاضر و بر اجرای دقیق آن نظارت می کنند گفت: این نظارت بهداشتی بر195 شعبه، شامل114 شعبه ثابت شهری و روستایی و 81 شعبه سیار شهری و روستایی در چهار بخش مرکزی، ماهور و میلاتی، دشمن زیاری و جاوید خواهد بود.

مهندس عبدالحسن چراغی افزود: برای جلوگیری از خطرات ناشی از ویروس کرونا در تمامی شعب اخذ رای، میز و صندلی ها برای عوامل اجرایی و افراد رای دهنده با فاصله استاندارد چیده می شود.

او تاکید کرد: اولویت با برگزاری انتخابات در فضای باز و با رعایت فاصله گذاری، استفاده از ماسک و گندزدایی محیط بوده و اخذ اثر انگشت در فرآیندهای مختلف انتخابات به خصوص در روز رای گیری ممنوع است.

وی با بیان اینکه بازرسی و نظارت بر گندزدایی، شعب اخذ رای و سایر اماکن مرتبط با فرآیند انتخابات توسط بازرسان شبکه بهداشت انجام می‌شود، گفت: حفظ تهویه و تامین هوای تازه در فضاهای سربسته الزامی است.

این کارشناس مسول اظهار داشت: استفاده از ماسک به صورت مستمر توسط رای دهندگان، خبرنگاران، مسئولان اجرایی، نظارتی و حفاظتی در محل‌های برگزاری انتخابات الزامی است، همچنین کنترل ورودی و خروجی به منظور جلوگیری از تجمع رای دهندگان باید به صورتی انجام شود که فاصله حداقل 2 متری در ترددها نیز رعایت شود.

وی تاکید کرد: هیچ یک از ناظرین بهداشتی حق کمک به تعرفه نویسی و ممهور کردن شناسنامه رای دهنگان و یا فعالیت تبلیغاتی برای نامزدهای انتخاباتی را ندارند.

او به تمامی شهروندان توصیه کرد: در روز اخذ رأی تمامی شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کرده و با ماسک وارد شعب اخذ رای شوند./ صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/26
تعداد بازدید:
88
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal