سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
در نشست ستاد مدیریت مقابله با کرونای ممسنی مصوب شد؛ از سرگیری فعالیت مشاغل گروه دو
در نشست ستاد مدیریت مقابله با کرونای ممسنی مصوب شد؛ از سرگیری فعالیت مشاغل گروه دو

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از تغییر وضعیت شهرستان از قرمز به نارنجی و از سرگیری فعالیت مشاغل گروه دو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن ارائه گزارش از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان گفت: نباید تغییر وضعیت شهرستان و بازگشایی مشاغل باعث سهل انگاری و ساده انگاری توسط مردم و اصناف شود همجنین  عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا در کمترین زمان باعث تغییر وضعیت شهرتان و بازگشت محدودیت ها خواهد شد.

 دکتر علی چوبینه اظهار داشت: مشاغل گروه سه و چهار شامل آموزشگاه های رانندگی، تالارهای پذیرایی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های ورزشی، چایخانه ها و قهوه‌خانه ها بدون عرضه مواد دخانی، آموزشگاه های موسیقی و زبان با حضور 10 نفر، موزه ها، سینماها، تئاترها، مهدهای کودک، باغ وحش‌ها و شهرهای بازی، مراکز تفریحی آبی،گیم نت ها، آرایشگاههای زنانه و سالن های زیبایی تا اطلاع ثانوی مجاز به فعالیت نمی باشند.

وی افزود:خوشبختانه تعداد بیماران بستری و موارد مثبت روند کاهشی داشته و برای رفتن به وضعیت زرد و آبی باید پروتکلهای بهداشتی به جد و بیش از پیش رعایت شوند.

وی در مورد انجام واکسیناسیون کرونا گفت: نیاز به مراجعه حضوری هیچ فردی به پایگاههای پزشک خانواده، پایگاههای بهداشت و خانه های بهداشت نیست و گروههای هدف واکسیناسیون طی تماس تلفنی توسط نیورهای بهداشتی طبق برنامه ارسالی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فراخوان خوهند شد.

 شایان ذکر است این جلسه با حضور آیت الله شاکری فر امام جمعه ممسنی، دکتر ایوبی فرماندار، اعضای شورای تامین و مسولین ادارات شهرستان و شبکه بهداشت در سالن اجتماعات فرمانداری ممسنی برگزار شد./ص انصاری

پایان خبر

 

 

 

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/13
تعداد بازدید:
134
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal