سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
اهدای 25 عدد سیلندر اکسیژن از طرف کانون توسعه فرهنگی، اجتماعی مهر رستم به بیمارستان ولیعصر ( عج) ممسنی
اهدای 25 عدد سیلندر اکسیژن از طرف کانون توسعه فرهنگی، اجتماعی مهر رستم به بیمارستان ولیعصر ( عج) ممسنی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از اهدای 25 عدد سیلندر اکسیژن 40 لیتری شارژ شده به ارزش یک میلیار ریال توسط کانون توسعه فرهنگی اجتماعی مهر رستم به بیمارستان ولیعصر(عج) این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه با اعلام این خبر گفت: کانون توسعه فرهنگی، اجتماعی مهر رستم با حمایت خیرین و بانو دنا کراری بنیانگذار و حامی مالی این کانون در خارج از کشور از ابتدای شیوع کرونا تاکنون با کمک های بی دریغ خود بیمارستان ولیعصر (عج) ممسنی را یاری نموده است.

دکتر علی چوبینه ضمن سپاسگذاری از اعضای این کانون و حامیان آنها افزود: مجموع کمک های غیرنقدی اهدا شده از طرف کانون توسعه فرهنگی، اجتماعی مهر رستم در مجموع به ارزش پنج میلیارد و دویست میلیون ریال می باشد  که از جمله آنها می توان به اهدا تجهیزات بهداشتی همچون ماسک N95، ماسک سه لایه، الکل، پالس اکسی متر، طب سنج دیجیتال، گان، شیلد، عینک محافظ، مانومتر، پمپ انفوزیون، دست کش جراحی، سه نتیلاتور ثابت و سیار، سه دستگاه bipap و بیست و عدد سیلندر اکسیژن اشاره کرد.

وی در پایان گفت: قدر دان خیرین سلامت، کانونهای فرهنگی، ادارت و نهادهای شهرستان که در بحران کرونا حامی مدافعان سلامت بودند، هستیم و انتظار می رود تا پایان این بحران مدافعان سلامت در شبکه بهداشت و درمان ممسنی را تنها نگذارند./ ص انصاری

پایان خبر

 

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/04
تعداد بازدید:
122
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal