سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
تقدیر از مدافعان سلامت جوان در ممسنی
تقدیر از مدافعان سلامت جوان در ممسنی

 

به همت واحد سلامت جوانان،نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت شهید خواجه از جوانان مدافع سلامت تقدیر و تشکر شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب مدظله العالی درباره مدافعان سلامت فرمودند: امروز سربازانی در خط مقدم جنگ با دشمنی به نام کرونا هستند که با ایثار و فداکاری خود بار دیگر یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و رشادت های مردم ایران را به تصویر کشیدند و با این اوصاف به راستی که زحمت و تلاش شما مدافعان سلامت جوان در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کووید19 قابل ستایش و تقدیر است.

دکتر سهام چوبینه دوران با اشاره به اهمیت دوران جوانی گفت: جوانی با تغییرات جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی در فرد، همراه آماده کردن شرایط و امکانات لازم برای این تغییرات یکی از راه های ارتقاء سلامت جوانان می باشد .

معاونت بهداشت شبکه بهداشت ممسنی افزود: با سرمایه گذاری در ارتقای سلامت جوانان می توان از هزینه های اقتصادی و اجتماعی ناشی از مرگ و با ناتوانی زودهنگام و از دست رفتن سال های مفید زندگی ، جلوگیری کرد .

وی در پایان اظهار داشت: جوانان امروز ، والدین فردا هستند . با مراقبت از سلامت جوانان ، میتوان سلامت جامعه و نسل های آینده را به ویژه در حوزه بهداشت باروری تضمین نمود. ص/ انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/18
تعداد بازدید:
134
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal