سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی در ممسنی
آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی در ممسنی

 

رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه ممسنی از آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی و تشدید نظارت بر اماکن عمومی و مراکز عرضه مواد غذایی در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر سهام چوبینه با اعلام این خبر گفت: با توجه فرارسیدن سال جدید و حضور میهمانان نوروزی، کنترل اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی اهمیت بیشتری می‌یابد.

وی افزود: در این راستا مرکز بهداشت شهرستان ممسنی همزمان با سراسر استان طرح بسیج سلامت و تشدید نظارت بر اماکن و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی را از 25 اسفندماه جاری آغاز و تا 14 فروردین ماه سال آینده همه روزه حتی روزهای تعطیل با حضور بازرسان بهداشت محیط اجرا می‌کند.

رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه مسنی تصریح کرد: در قالب این طرح بازرسان بهداشت محیط ، بر تمام مراکز عرضه مواد غذایی، غذاخوری‌ها، پارک‌ها و سایر اماکن نظارت کرده و با متخلفان برخورد می‌کنند.

معاونت بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی با اشاره به اهداف اجرای این طرح خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این طرح، نظارت بر اماکن توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی و زیارتی ، سیاحتی، غذاخوری‌ها و همه مراکز عرضه کننده مواد غذایی و در نهایت تأمین و حفظ سلامت مردم است.

دکتر چوبینه از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی و اماکن مختلف با شماره تلفن 190 تماس گرفته و تخلف را گزارش کنند تا بازرسان مرکز بهداشت شهرستان هرچه سریع‌تر به این امر رسیدگی کنند. ص/ انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/26
تعداد بازدید:
150
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal