سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
بازدید ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روند اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کرونا در ممسنی
بازدید ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روند اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کرونا در ممسنی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از بازدید ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از روند اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کرونا ویروس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه با اعلام این خبر گفت:

دکتر علیرضا گودرزی مدیر اداره پزشک خانواده روستایی واحد گسترش توسعه و شبکه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در ستاد مرکز بهداشت ممسنی طی چک لیست های وزرات بهداشت روند اجرای برنامه واکسیناسیون کرونا ویروس ، امکانات موجود و مورد نیاز، آمادگی های لازم برای اجرای برنامه را، در ممسنی مورد ارزیابی قرار داد.

وی اظهار داشت: اولین مرحله واکسیناسیون در ممسنی با تزریق چهل دوز واکسن برای کارکنان بخش کووید بیمارستان ولیعصر(عج) و مرکز منتخب نمونه گیری کرونا انجام شده و دومین مرحله نیز با اولویت کارکنان کادر بهداشت و درمان انجام خواهد شد.

دکتر علیرضا گودرزی ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جمع مسولین و کارشناسان مرکز بهداشت شهید خواجه گفت: در شرایط فعلی اولویت برنامه وزرات بهداشت در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی و شبکه های بهداشت و درمان برنامه کروناویروس خصوصا انجام واکسیناسیون گروههای هدف می باشد و باید تمامی امکانات و نیروهای شبکه بهداشت و درمان ممسنی در این خصوص همکاری و آمادگی لازم را داشته باشند.

در پایان ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپس از پایگاه منتخب واکسیناسیون کووید19 در بیمارستام لیعصر(عج) بازدید نمود و ضمن ابراز رضایت از وضعیت پایگاه از زحمات کادر بهداشت و درمان شبکه بهداشت و درمان ممسنی در اجرای برنامه پیشگیری و درمان کرونا ویروس تشکر و قدردانی کرد.ص/ انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/23
تعداد بازدید:
156
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal