سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
اعمال محدودیت های جدید در پنجاه و هشتمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری کروناویروس در ممسنی
اعمال محدودیت های جدید در پنجاه و هشتمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری کروناویروس در ممسنی

پنجاه و هشتمین جلسه ستاد مدیریت با مقابله با کرونای ویروس، شهرستان ممسنی با حضور اعضای شورای تامین و مسولین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به ریاست دکتر داود ایوبی فرماندار ممسنی در سالن شهید سلیمانی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه ضمن ارائه گزارش روند بیماری در شهرستان گفت: باتوجه به وضعیت روند صعودی شیوع بیماری کووید 19در شهرستان، انتشار بیماری کرونای انگلیسی و همجورای شهرستان با استان خوزستان نیاز به اعمال محدودیت های بیشتر در ممسنی می باشد.

دکتر سهام چوبینه افزود: براساس اعلام ستاد استانی پیشگیری و مدیریت مقابله با کرونا برگزاری هرگونه مراسم عروسی در تالارهای شهرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع یوده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مدیران تالارها به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی اظهار داشت: فعالیت تمامی رستورانها،فست فودها،کافی شاپ و کبابی ها به صورت بیرون بر خواهد بود و انتشار هرگونه آگهی ترحیم وبرگزاری مراسم توسط کانالهای خبری و فعالیین رسانه ای ممنوع می باشد.

معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی بیان داشت: در ماه پرفیض رجب به دلیل شیوع بیماری کووید19 و احتمال شیوع بیماری کرونای انگلیسی برگزاری مراسمات مذهبی از جمله اعتکاف در شهرستان ممسنی برگزار نخواهد شد./ صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/09
تعداد بازدید:
158
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal