سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
معرفی ده واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی به اداره تعزیرات حکومتی در ممسنی
معرفی ده واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی به اداره تعزیرات حکومتی در ممسنی

رئیس مرکزبهداشت شهید خواجه ممسنی از معرفی ده واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت محیط این مرکز، به اداره تعزیرات حکومتی طی هفته گذشته خبر داد.

 

دکتر سهام چوبینه گفت: در بازدیدهای مشترک بازرسان بهداشت محیط و اتاق اصناف از واحدهای صنفی، این ده واحد صنفی طبق ماده 13 مواد خوردنی ، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی نسبت به رفع نواقص بهداشتی اعلام شده توسط بازرسین بهداشت محیط بی توجهی نموده و نسبت به رفع نواقص موجود در واحد صنفی اقدام نکرده بودند.

وی تخلفات بهداشتی مشاهده شده در این بازدیدها را به کارگیری اشخاص فاقد کارت معاینه پزشکی و گواهینامه بهداشت بیان کرد و افزود: عدم رعایت نظافت دستگاهها و ابزار کار، عدم رعایت نظافت انبار مواد غذایی و عدم توجه به تذکرات بهداشتی بازرسین را از دیگر تخلفات این واحدها می باشد.

دکتر چوبینه نبود مواد گندزدای مناسب برای کارکنان و مراجعین وعدم توجه به دستورالعمل های بهداشتی توسط ستاد کرونا منجمله عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تجمع در محل را از دیگر تخلفات این واحد های صنفی برشمرد.

او بر رعایت پروتلکهای بهداشتی توسط اصناف تاکید کرد و گفت: این واحدهای صنفی شامل هفت باب نانوایی، یک باب قصابی و دو باب خواروبار فروشی می باشد.

معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه اصناف موضوع را از طریق شماره‌های 190 اطلاع‌رسانی کنند. /صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/16
تعداد بازدید:
199
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal