سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در معیت مسولین شهرستانی با خانواده شهید والامقام جمشید پایخوان
دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در معیت مسولین شهرستانی با خانواده شهید والامقام جمشید پایخوان

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در معیت دکتر داود ایوبی فرماندار، موسی بهزادی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران و سرهنگ پاسدار حسین حیاتی فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت ممسنی به پاس ارج نهادن به مقام شهیدان در سالروز شهادت شهید سلیمانی با خانواده شهید جمشید پایخوان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهدات و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت درمان این شهرستان در دیدار این خانواده این شهید بزرگواربا بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی در ادامه ، با اشاره به اینکه شهید پایخوان از کارمندان شبکه بهداشت و درمان ممسنی و اولین شهید بسیجی شهرستان ممسنی، در جنگ عراق علیه ایران بود افزود: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

دکتر چوبینه اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

 

در این نشست که سرهنگ پاسدار سید حمید حسینی مسول بیسج جامعه پزشکی، حجت الاسلام شریفی مسول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ممسنی و غلام کاویانی مسول حراست شبکه بهداشت و درمان ممسنی نیز حضور داشتند تندیس شهید و لوح یادبودی که از طرف دانشگاه علوم پزشکی شیراز ارسال شده بود، تقدیم همسر بزرگوار شهید پایخوان گردید./ صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/14
تعداد بازدید:
240
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal