سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
توانمندسازی بسجیان و نیروهای دواطلب مردمی، توسط تیم های آموزشی مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان ممسنی
توانمندسازی بسجیان و نیروهای دواطلب مردمی، توسط تیم های آموزشی مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان ممسنی

رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه ممسنی از از توانمند سازی بسیجیان فعال و نیروهای داوطلب مردمی شرکت کننده در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی توسط تیم آموزش مراکز خدمات جامع سلامت این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر سهام چوبینه با اعلام این خبر گفت: برای اجرای این طرح برنامه ریزی اقدامات محله محور در سه حیطه حمایت، مراقبت و نظارت بصورت مشارکتی با بسیج مستضعفان و سایر سازمانهای همکار انجام می شود.

 وی افزود: اقدامات فنی و تخصصی  با مسوولیت حوزه بهداشت و اقدامات پشتیبانی و حمایتی با مسوولیت بسیج انجام خواهد شد.

 معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ممسنی اظهار داشت: بسیجیا ن و نیروهای داطلب مردمی در این طرح خدمات حمایتی از جمله توزیع بسته های معیشتی ، دارویی و وسایل حفاظت فردی به خانواده های نیازمند ارائه می دهند و با تیم های نظارتی نیز همکاری خواهند داشت.

دکتر چوبینه تاکید کرد: خدمات مراقبتی از جمله آموزش خانوادهای بیماران مثبت در خصوص اصول جداسازی و علایم خطر بیماری، غربالگری دیگر اعضا خانواده بیمار مثبت، آموزش عمومی درب منزل با تاکید بر علایم و راههای پیشگیری از بیماری، معرفی سامانه های salamat.giv.ir  و سامانه 4030 جهت خود ارزیابی کوید19 و دریافت مشاوره و بررسی شرایط جداسازی بیمار توسط تیم های تخصصی شامل پزشک،ماما، کارشناسان بهداشت و بهورزان انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: در هجده مرکز خدمات جامع سلامت زیر مجموعه معاونت بهداشتی، بیش از 200 نفر از بیسجیان، داوطلبان سلامت و امدادگران هلال احمر دورهای آموزشی را گذرانده و برای آنها گواهی آموزشی و کارت شناسایی صادر شده است./ پایان خبر

نویسنده: صدیقه انصاری

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/25
تعداد بازدید:
207
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal