سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
تعطیلی شش واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات پیشگیری از بیماری کووید19 در ممسنی
تعطیلی شش واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات پیشگیری از بیماری کووید19 در ممسنی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از تعطیلی شش واحد صنفی مختلف از قوانین و مقررات پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه گفت: پیرو مصوبات ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در شهرستان و بازدید ضربتی تیم نظارت بر اجرای مصوبات این ستاد و به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی بیماری کووید 19 در تشدید نظارت و بازرسی کارشناسان شبکه بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان ممسنی واحدهای صنفی متخلف از ضوایط و مقررات این ستاد پلمپ و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

در ادامه مهندس عبدالحسن چراغی کارشناس مسول سلامت محیط مرکز بهداشت شهید خواجه گفت: این شش واحد صنفی متخلف ازضوابط کرونا به اخطارهای ستاد کرونا و اطلاع رسانی عمومی و بازدیدهای مشترک بازرسین اداره صمت و بهداشت مَحیط بی توجه بودند با حضور اماکن عمومی منطقه انتظامی و بازرسین بهداشت محیط ، نمایندگان داره صمت، اطاق اصناف و نماینده فرماندار پلمب گردیده و پرونده آنها به مراجع قضایی ارجاع شد.

مهندس چراغی افزود : این شش واحد صنفی شامل یک باب خشکبار فروشی، یک باب نانوایی ،دو باب میوه فروشی و دو باشگاه ورزشی می باشد. پایان خبر

نویسنده: صدیقه انصاری

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/12
تعداد بازدید:
242
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal