سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
حضور تیم سیار سازمان انتقال خون شیراز در ممسنی و اهدای 52000 سی سی خون
حضور تیم سیار سازمان انتقال خون شیراز در ممسنی و اهدای 52000 سی سی خون

 

تیم سیار انتقال خون شیراز با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان ممسنی با حضور در حسینیه محمدرسوال الله محله تل قلی اقدام به خونگیری از مراجعین نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: شیوع ویروس کرونا سبب شده تا بسیاری از افراد از ترس ابتلا به بیماری، مراجعه کمتری به مراکز انتقال خون داشته باشند که این امر بر ذخیره سازی گروه های خونی تاثیر گذاشته است در حالی که مراکز انتقال خون تمامی نکات ایمنی و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت می کنند.

دکتر علی چوبینه افزود: حداقل سن قابل قبول برای اهدای خون 18 سال و حداکثر سن برای اولین اهدای خون 60 سال است و برای دفعات بعدی اهدا کننده مستمر(با سابقه حداقل دو بار اهدای خون در سال) حداکثر 65 سال است.

شایان ذکر است در این اقدام خداپسندانه از 103 نفر از همشهریان خونگیری شد و تعدادی از مسولین شهرستان ممسنی از جمله دکتر داود ایوبی فرماندار ممسنی، دکتر علی چوبینه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، حسین لشکری رئیس شورای اسلامی شهر نورآباد، سرهنگ حسن زاده رئیس اداره اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان و برخی از کارمندان ادارت و بسیجیان شرکت کردند. / صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/06/28
تعداد بازدید:
28
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal