سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
در ممسنی برگزار شد؛ ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع ازدواج
در ممسنی برگزار شد؛ ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع ازدواج

 

نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع ازدوج با شعار پویایی و شادابی جامعه با ازدواج آسان  به مناسبت هفته ازدواج  با پیگیری واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت شهید خواجه، در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، کارشناس مسول برنامه سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان ممسنی گفت: به مناسبت سالروز لزدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) از تاریخ 21 تیرماه لغایت 27 تیرماه به منظور الگو سازی برای جوانان هفته ازدواج نامگذاری شده و با توجه به اینکه ازدواج بعنوان یکی از مهمترین پدیده های اجتماعی مطرح می باشد، ما باید هم افزایی بیشتری در حوزه ازدواج آسان ، آگاهانه، بهنگام و پایدار داشته باشیم و یکی از این حوزه ها ، حوزه فرهنگ سازی می باشد .

 صدیقه انصاری با بیان اینکه یکی از مهمترین رویکرد ها رویکرد فرهنگ سازی است ، گفت : یکی از این مسائل ترغیب جوانان به ازدواج آسان و موفق و دیگری تسهیل ازدواج جوانان با فراهم کردن بستری برای جوانان و زوجین کم بضاعت و بی بضاعت است که بتوانند یک بستر آسان و موفق را برای ازدواج فراهم کنند.

 وی با اشاره به توانمند سازی جوانان در خصوص ازدواج تصریح کرد : از طریق کارگاههای  آموزشی در بستر فضای مجازی، کلاس های مشاوره روانشناسی و تدریس مهارتهای زندگی با استفاده از ظرفیت درون بخشی و برون بخشی دستگاههای اجرایی  خصوصا آموزش و پرورش و مراکز  آموزشی از دوران نوجوانی می توان فرهنگ سازی و توانمندسازی جوانان را برای ازدواج انجام داد.

شایان ذکر است این نشست با حضور مصطفی داودی معاون سیاسی فرماندار، مسولین ادارت شهرستان و سمن های فعال جوانان در ممسنی برگزار شد. / صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/26
تعداد بازدید:
69
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal