سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
نشست اعضای ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا ویروس در فرمانداری ممسنی
نشست اعضای ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا ویروس در فرمانداری ممسنی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در نشست ستاد مدیریت پیشگیری از کروناویروس، از تغییر وضعیت شهرستان از نارنجی به قرمز خبرداد و برو لزوم تعطیلی تمامی مشاغل به جز مشاغل گروه یک در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن ارائه گزارش از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان گفت: متاسفانه سهل انگاری و ساده انگاری توسط مردم و اصناف و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی باعث تغییر وضعیت شهرتان و بازگشت محدودیت ها گردید.

وی افزود: تعداد بیماران بستری و موارد کوویدمثبت در شهرستان روند افزایشی داشته و برای بازگشت به وضعیت بهتر باید پروتکلهای بهداشتی به جد رعایت شود و برای انجام این مهم نیازمند همکاری عموم مردم  و ادارت شهرستان می باشیم .

وی با اشاره به پیشرو بودن استان فارس و شهرستان ممسنی در واکسیناسیون کرونا، گفت: اجرای برنامه واکسیناسیون طبق برنامه سند ملی واکسیناسیون کرونا ویروس در شهرستان در حال انجام بوده و تاکنون برای گروههای هدف بیش از دوازده هزار دوز واکسن نوبت اول و دوم  تزریق شده است.

دکتر چوبینه تاکید کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی باید با جدیت ادامه یابد تا بتوانیم با کمک نیروهای بسیجی و دواطلب به کنترل بیماری در شهرستان کمک کنیم.

 شایان ذکر است این جلسه با حضور دکتر ایوبی فرماندار، اعضای شورای تامین و مسولین ادارات شهرستان و شبکه بهداشت در سالن اجتماعات فرمانداری ممسنی برگزار شد./ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/22
تعداد بازدید:
83
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal