سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
نشست هماهنگی ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا در فرمانداری ممسنی
نشست هماهنگی ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا در فرمانداری ممسنی

جلسه ستاد مدیریت با مقابله با کرونای ویروس، شهرستان ممسنی با حضور اعضای شورای تامین و مسولین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به ریاست دکتر داود ایوبی فرماندار ممسنی در سالن شهید سلیمانی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن ارائه گزارش روند بیماری در ممسنی گفت: با توجه به وضعیت روند نزولی بیماران بستری کووید 19در بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی، شهرستان در وضعیت زرد قرار گرفت، ولی پایین آمدن درصد رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و اصناف و عدم پیگیری مسولین منجر به پیک پنجم بیماری خواهد شد.

دکتر علی چوبینه با اشاره به نظارت، ناظرین بهداشتی بر شعب اخذ رای در شهرستان و تقدیر و تشکر از آنان افزود: ناظرین بهداشتی با جدیت کار نظارت و پیگیری خود را انجام می دهند اما برای جلوگیری از شیوع مجدد بیماری نیازمند همکاری جدی سایر ادارت شهرستان ، عموم مردم و اصناف می باشیم.

وی اظهار داشت: روند انجام واکسیناسیون برای سالمندانی که دوز اول واکسن خود را دریافت کرده اند در حال انجام بوده و به محض دریافت واکسن و اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، واکسیناسیون سایر گروههای سنی شروع خواهد شد./صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/06
تعداد بازدید:
74
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal