سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
برگزاری اولین جلسه کمیته کاهش خطر بلایا درممسنی
برگزاری اولین جلسه کمیته کاهش خطر بلایا درممسنی

جلسه کمیته کاهش خطر بلایا، با هدف چگونگی آمادگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، در مواجهه با قطعی ارتباطات در محل دفتر سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، گفت: در دنیای امروز که به خاطر وجود ارتباطات به دهکده ی جهانی تبدیل شده است باید شرایط یحرانی در قطع ارتباطات و اختلال در همه ی جوانب به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده و تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود.

دکتر علی چوبینه تاکید کرد: نظرات کارشناسی در سطح خانه های بهداشت، مراکز جامع سلامت، ستاد مرکز بهداشت و شبکه ، اورژانس 115 و بیمارستان در خصوص ارائه راهکارهای کارشناسی باید تعیین شود تا بتوان در صورت قطع ارتباطات از روش های جایگزین استفاده نمود.

در ادامه مهندس عبدالحسن چراغی کارشناس برنامه ضمن ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت های انجام شده از ابتدای استقرار واحد مدیریت حوادث در شبکه تا کنون، گفت: سامانه هشدار اولیه ارتباط، چگونگی قرار گرفتن اعضاء در این سامانه، تعریف سطوح هشدار و ابلاغ اقدامات از جمله مواردی است که در بحث ارتباطات باید مورد توجه قرار گیرد.

مهندس چراغی افزود: نیازمندیهای سیستم ارتباطات در شبکه بهداشت و درمان و اورژنس 115 و خطراتی که در صورت بروز بحران سیستم را تهدید می کند باید مشخص شده و ما در مرحله آمادگی قرار گیریم .

در این جلسه دکتر سهام چوبینه رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه، دکتر ابوطالب نوری رئیس اورژانس 115، غلام کاویانی مسول حراست شبکه ، کارشناسان و مسولین کمیته های داخلی حضور داشتند./ صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/11
تعداد بازدید:
107
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal