سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
پایش و نظارت خوابگاههای مدارس شبانه روزی در ممسنی
پایش و نظارت خوابگاههای مدارس شبانه روزی در ممسنی

 

پایش و نظارت خوابگاههای شبانه روزی در ممسنی توسط بهورزان و کارشناسان بهداشت در شرایط فاصله گذاری انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه گفت: در شهرستان ممسنی دوازده خوابگاه شبانه ورزی در مدارس شهرستان وجود دارد که برای برگزاری آزمون حضوری پایه نهم و دوازدهم پنج خوابگاه فعال می باشد.

دکتر سهام چوبینه با اشاره به اهمیت فاصله گذاری اجتماعی گفت: یکی از راههای کاهش مواجهه و قطع زنجیره تماس رعایت فاصله گذاری اجتماعی است و از آنجاکه اماکن پرجمعیت یکی از محیط های پرخطر بوده و سلامت دانش آموزان و کارکنان مدارس از اهمیت بالایی برخوردار است پایش ونظارت این خوابگاهها با دقت توسط کارکنان بهداشت به طور مستمر انجام می گیرد.

وی گفت:لازم است براساس طرح فاصله گذاری اجتماعی، دانش آموزان و کارکنان مدارس پیش از ورود به خوابگاه فرم خوداظهاری مبنی بر عدم وجود علائم تنفسی، تماس نزدیک با بیمار کوید مثبت و بررسی روزانه دانش آموزان به صورت تصادفی از نظر علائم تنفسی و بیماری کرونا مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت داشتن علائم ،انجام تست کرونا و جداسازی از سایرین برای وی انجام گیرد.

معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی افزود: مراقبت از گروههای آسیب پذیر، بازتوانی در دانش آموزان و کارکنان مدارس و خوابگاهها، بهداشت مواد غذایی در صورت وجود بوفه و یا عرضه هرگونه موادغذایی، بهداشت ابزار و تجهیزات، بهداشت ساختمان و آموزش بهداشت پیشگیری از کوید19 با روشهای مجازی و حضوری با استفاده از شبکه اجتماعی و انواع پوستر و تراکت از جمله اقدامات بهداشتی کنترلی مقابله با کووید 19 توسط کارشناسان بهداشت و بهورزان در خوابگاههای مدارس شبانه روزی می باشد. / ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/03
تعداد بازدید:
107
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal