سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه و درمان ممسنی
نصب دستگاه ام آر آی بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی
نصب دستگاه ام آر آی بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از اتمام نصب دستگاه ام آر آی بیمارستان ولیعصر(عج) و راه اندازی آن تا پایان ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه با اعلام این خبر گفت: دستگاه ام آرآی بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی به ارزش چهل میلیارد تومان توسط دکتر مسعود گودرزی نماینده دوره دهم مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی و پیگیری مجدانه دکتر مجید انصاری نماینده دوره یازدم مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی، ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شبکه بهداشت ودرمان ممسنی از طرف وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی واگذار شد، هم اکنون نصب و به زودی با حضور شرکت تایماز به بهره برداری خواهد رسید.

 وی افزود: این دستگاه از نوع فیلیپس و  ساخت کشور هلند بوده و در بیست و چهل  ساعت شبانه روز حداقل بیست و دو ساعت قادر به ارائه خدمت می باشد.

دکتر چوبینه گفت: به دلیل نبود دستگاه ام آر آی، مردم شهرستاهای ممسنی و رستم برای دریافت این خدمت مجبور به عزیمت به شهرستانهای اطراف از جمله شیراز، یاسوج  و یا کازرون بودند که هم اکنون با نصب و راه اندازی این دستگاه می توان خدمت بزرگی به مردم این دو شهرستان نمود./ص انصاری

 پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/21
تعداد بازدید:
142
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal