سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی
بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی

 

دکتر اورنگ ایلامی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در معیت مسولین شبکه بهداشت و درمان ممسنی از بیمارستان ولیعصر (عج) این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی دکتر علی چوبینه با اعلام این خبر گفت: دکتر "اورنگ ایلامی" از ام آر آی  و درمانگاه تخصصی بیمارستان ولیعصر ممسنی بازدید و از نزدیک به بررسی مشکلات موجود در این بخش ها پرداخت  و در خصوص نیازمندیه های این بخش ها با مسولین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان  هم اندیشی کردند.

دکتر چوبینه افزود: همچنین معاون درمان دانشگاه از پروژه های خیرساز انتقال خون، بخش های کولیز و دیالیز و ساختمان مرکزی اورژانس 115 که بیش از 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشتند بازدید و خوستار سرعت بخشیدن به احداث این پروزها شد.

رئیس شبکه ممسنی اظهار داشت: دکتر ایلامی از ساختمان کلینیک تخصصی نوساز  در محوطه بیمارستان دیدن کرد و با توجه به کمبود فضای فیزیکی در درمانگاه تخصصی قدیمی بیمارستان ممسنی قول مساعد دادند برای تجهیزات و تاسیسات این کلینیک نوساز همکاری لازم در اختصاص اعتبار مورد نیاز  داشته باشند.

دکتر چوبینه گفت: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان، دستگاه زباله سوز و بخش های کرونای بیمارستان ممسنی  را مورد بررسی قرار داد و با توجه به افزایش تعداد بیماران بستری کرونایی و فرسوده بودن دستگاه اکسیژن ساز نیز قول مساعد دادند  دستگاه اکسیژن ساز جدید به بیمارستان ولیعصر ممسنی اختصاص دهند./ ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/18
تعداد بازدید:
146
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal