سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
نظارت و بازرسی کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه ممسنی بر بانک ها در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کووید19
نظارت و بازرسی کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه ممسنی بر بانک ها در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کووید19

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از بازرسی و نظارت مشترک  بازرسین بهداشت حرفه ای، اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی و بسیج اصناف این شهرستان از بانک ها و مراکز خدماتی پر ازدحام در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کووید19 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه  گفت: در این بازدیدها علاوه بر نصب علائم و پیام های هشدار دهنده و دستورالعمل فاصه گذاری در بانک ها آموزش های لازم برای حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع از موراد اصلی پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس به کارکنان ارائه شد.

دکتر علی چوبینه اظهار داشت: اجرا و رعایت بخشی این دستورالعملها، مانند تامین ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای پرسنل، تامین مواد ضدعفونی کننده برای کارکنان و ارباب رجوع، تامین تهویه مناسب محیط، ایجاد فاصله گذاری بین صندلی‌های مراجعه کنندگان و نوبت دهی به مشتریان برعهده بانکها ،ادارات و مراکز ارائه خدمات دولتی و دفاتر قضائی است.

مسول واحد بهداشت حرف های شبکه بهداشت و درمان ممسنی نیز گفت:  استفاده از ماسک برای کارکنان و مراجعین بانکها، ادارات و دفاتر خدمات دولتی و قضائی اجباری است  و در صورت عدم استفاده از ماسک توسط مشتریان ارائه خدمات برای آنان انجام نخواهد شد.

مهندس محمد بناوی توصیه کرد: هنگام مراجعه به بانک ها حتما نوبت گرفته و به علائم فاصله گذاری روی صندلی ها و جلوی عابر بانک ها توجه نموده و ضمن استفاده از ماسک حداقل فاصله یک متری را رعایت نمایید.

این کارشناس تاکید کرد: استفاده از خدمات الکترونیک بانکی، عدم استفاده از خودکار مشترک و حداقل استفاده از وجه نقد در مبادلات بانکی برای حفظ سلامت ارباب رجوع و کارمندان و جلوگیری از انتقال بیماری کرونا بسیار مفید و موثر می باشد. / ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/18
تعداد بازدید:
123
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal