سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
بازدید ناظر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از شبکه بهداشت و درمان ممسنی
بازدید ناظر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از شبکه بهداشت و درمان ممسنی

 

ناظر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در بازدید از شبکه بهداشت  و درمان ممسنی روند اجرای برنامه واکسیناسیون کووید19، در این شهرستان را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ممسنی، معاون بهداشت شبکه  گفت: دکتر " علیرضا گودرزی" کارشناس ستاد گسترش و توسعه شبکه های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در مرکز جامع سلامت شهید پایخوان روند اجرای واکسیناسیون، تجهیزات، فضای فیزیکی این پایگاه را مورد بررسی قرار داد.

" دکتر سهام چوبینه" افزود: دکتر علیرضا گودرزی در ادامه بازدید خود از شبکه بهداشت و درمان ممسنی از سالن ورزشی این شبکه و ساختمان نظام پزشکی شهرستان برای پایگاه دوم واکسیناسیون کرونا در ممسنی، فضای فیزیکی و امکانات موجود را مورد ارزیابی قرار داد.

دکتر "علیرضا گودرزی" در این بازدید اظهار داشت: در شهرستان ممسنی باید حداقل دو  پایگاه واکسیناسیون، دارای سالن انتظار، اتاق واکسیناسیون مجزا برای بانوان و آقایان، درب ورود و خروج جداگانه، اتاق پزشک، اتاق مراقبین سلامت و تجهیزات کامل پزشکی با تهویه مناسب برای واکسیناسیون کرونا وجود داشته باشد./ ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/15
تعداد بازدید:
118
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal