سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی اعلام کرد؛ تزریق بیش از 1700 دوز واکسن کرونا در ممسنی از ابتدای برنامه ملی واکسیناسیون علیه این بیماری تا کنون
رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی اعلام کرد؛ تزریق بیش از 1700 دوز واکسن کرونا در ممسنی از ابتدای برنامه ملی واکسیناسیون علیه این بیماری تا کنون

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در بازدید از پایگاه واکسیناسیون کرونا در بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی از تزریق هزار و 727 دوز واکسن کرونا از ابتدای اجرای برنامه کرونا تا کنون در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه با اعلام این خبر گفت: در فاز اول برنامه واکسیناسیون کرونا در ممسنی، تاکنون هزار و 337 دوز واکسن نوبت اول و سیصد و 90دوز نوبت دوم، واکسن کرونا برای کادر بهداشت و درمان در بخش خصوصی و دولتی، بیماران تالاسمی، دیالیزی، پیوند اعضا، سرطانی، ام اس، جانبازان 50تا70 درصد و پاکبانان شهرداری تزریق شده است.

مسول کمیته اجرایی واکسیناسیون در شهرستان ممسنی افزود: در حال حاضر دو پایگاه واکسیناسیون، در مرکز جامع سلامت شهید پایخوان و بیمارستان ولیعصر(عج) مممسنی فعال می باشند و در دونوبت صبح و عصر توسط کارشناسان بهداشت واکسیناسیون گروههای هدف را انجام می دهند و در صورت نیاز پایگاههای بیشتری در واحدهای بهداشتی فعال خواهد شد.

وی در ادامه افزود: طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز فاز دوم واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای 80 سال به زودی در شهرستان انجام خواهد شد.

دکتر چوبینه تاکید کرد: واکسیناسیون در شبکه بهداشت در سراسر کشور به صورت رایگان انجام شده و هیچ گونه وجهی برای ثبت نام و تزریق واکسن پرداخت نمی‌شود.

او درباره ثبت نام برای واکسیناسیون کرونا در فاز دوم افزود: هیچ گونه مراجعه حضوری به مراکز بهداشتی و درمانی کشور برای ثبت نام در فاز دوم واکسیناسیون کرونا وجود ندارد و اطلاع رسانی از طریق شبکه بهداشت، پایگاههای بهداشت، پایگاههای پزشک خانواد و خانه های بهداشت انجام خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی با بیان اینکه انجام واکسیناسیون علیه کووید19، پایان کرونا نیست، تاکید کرد: باید تا ریشه کنی این بیماری، نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی پایبند باشیم وبرای رسیدن به این هدف، نیازمند مشارکت جدی تمام مردم جامعه می باشیم./ ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/11
تعداد بازدید:
122
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal