سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
به مناسبت هفته سلامت در ممسنی انجام شد؛ تقدیر رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از مدافعان سلامت
به مناسبت هفته سلامت در ممسنی انجام شد؛ تقدیر رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از مدافعان سلامت

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی و معاونت بهداشت این شبکه با حضور در مرکز جامع سلامت هفده شهریور شهر خومه زار و خانه بهداشت گچگران با اهدای گل از مدافعین سلامت با اهدای گل تقدیر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تبریک هفته سلامت به مدافعین سلامت گفت: به دلیل اهمیت کار مدافعین سلامت در مراکز جامع سلامت و خانه های بهداشت یک روز از هفته سلامت به ارتقای نظام شبکه بهداشتی، درمانی و مراقبت های بهداشتی اولیه برای ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر اختصاص داشته تا نقش این مراقبت ها در پیشبرد سلامت مردم و گسترش فرهنگ سلامت و پیشگیری را بهبود بخشد.

وی افزود: تمام صاحب نظران سلامت معتقدند هیچ راهی جز تقویت بهداشت برای سلامت محوری وجود ندارد و ساختار شبکه های بهداشت نتیجه سالها تلاش جانبرکفان بهداشتی بوده خواهد بود.

این مقام مسوا اظهار داشت: ابعاد سلامتی گسترده تر از واکسن و مراقبت های روتین شده است و علی رغم ساختار منسجم و با کیفیت بهداشت ایران، نظام شبکه امروزه برای عوامل اجتماعی موثر بر سلامت از جمله تغذیه سالم، فعالیت فیزیکی، استرس و سایر عوامل موثر بر سلامتی باید ارتقاء یابد.

وی همچنین در ادامه بیان داشت: از سویی تا زمانی که تفکر درمان محور چه در نظام سلامت و چه در مدیریت کلان کشور حاکم باشد، مردم اثرات پیشگیری را کمتر حس می کنند و در شرایط فعلی پاندمی کرونا در جهان اهمیت سلامت و پیشگیری بیش از پیش بر همگان آشکار شد.

وی در گفتگو با کادر بهداشت شاعل در این دو واحد بهداشتی گفت: خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت در روستاها با همکاری دهیاران و شوراها و ارتباط موثر با مردم نقش موثری در بهبود کیفیت سلامت و پیشگیری از بیماریها ایفا خواهند کرد. ص/ انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/08
تعداد بازدید:
139
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal