سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
به مناسبت هفته سلامت در ممسنی برگزار شد؛ نشست ریس شبکه بهداشت ودرمان ممسنی با رسانه های شهرستان
به مناسبت هفته سلامت در ممسنی برگزار شد؛ نشست ریس شبکه بهداشت ودرمان ممسنی با رسانه های شهرستان

به مناسب هفته سلامت نشست خبری رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی با اصحاب رسانه ی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان در این نشست که در دفتر کار وی برگزار شد، گفت: هر سال از طرف سازمان جهانی بهداشت شعار هفته سلامت اعلام می گردد و امسال با توجه به همه گیری کرونا جهانی عادلانه تر و سالم تر با حمایت از مدافعان سلامت انتخاب شده تا به همه ی مردم دنیا ثابت کند که دنیا دهکده ی جهانی است و سلامت ما انسانها به همدیگر وابسته بوده و شرایط امروز ایجاب می کند که برای حفظ سلامت عمومی باید فرا قاره ای و فرا مرزی تلاش کنیم .

دکتر علی چوبینه ضمن تبریک هفته سلامت به مدافعین پرتلاش سلامت در شهرستان افزود: پاندمی کرونا در جهان اهمیت بهداشت و سلامتی را برهمگان مشخص کرد و در این میان کادر بهداشت و درمان به عنوان متولیان سلامت با تلاش شبانه روزی و از خودگذشتگی در خط مقدم مقابله با این بیماری زحمات زیادی کشیدند.

وی با بیان شعار روز شمار هفته سلامت با موضوع رسانه ها، آموزش و فرهنگ سازی برای جهانی عادلانه تر و سالم تر اظهار داشت: نقش رسانه ها در سلامت مردم بسیار حائز اهمیت است و در بحران کرونا در جهان این نقش ملموس تر از همیشه بود.

دکتر چوبینه بیان داشت: شما اصحاب رسانه در شهرستان ممسنی در کنار مردم و مسولین با همدلی و همراهی بی نظیر در بحران کرونا نقش آفرینی کردید، و از شما انتظار داریم تا پایان این بحران و بعد از آن به یاری مدافعان سلامت بشتابید و به حفظ جان همو نوعان خود کمک نمایید .

شایان ذکر است در این برنامه خبرنگار صدا و سیما در شهرستان ممسنی، خبرنگار خبرگزاری فارس در ممسنی و رستم، مدیر مسول پایگاه خبری گپ انقلابی و صدای ممسنی و چند نفر از فعالین فضای مجازی شهرستان حضور داشتند./ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/08
تعداد بازدید:
114
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal