سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
نشست کمیته اجرایی واکسیناسیون کرونا در شبکه بهداشت و درمان ممسنی
نشست کمیته اجرایی واکسیناسیون کرونا در شبکه بهداشت و درمان ممسنی

نشست کمیته اجرایی برنامه واکسیناسیون کرونا ویروس در دفتر رییس شبکه بهداشت و درمان ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مممسنی، رئیس شبکه در این نشست با اشاره به پیک چهارم بیماری کروناویروس در شهرستان و افزایش مرجعین به مرکز 16 ساعته و بیمارستان ولیعصر (عج) ممسنی گفت: بهترین راه پیشگیری و کنترل این بیماری واکسیناسیون عموم مردم است اما تا رسیدن آن زمان باید مردم به طور جدی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

دکتر علی چوبینه افزود: هفتصد و ده دوز واکسن کووید 19 به شهرستان ممسنی اختصاص داده شده که با همت مدافعین سلامت پوشش صد درصد واکسیناسیون کارکنان حوزه بهداشت و درمان و واکسیناسیون گروهی از مراقبین سلامت و پزشکان بخش خصوصی، نظام پزشکی، اورژانس 115 و بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر دو پایگاه واکسیناسیون در بیمارستان ولیعصر ممسنی و مرکز جامع سلامت شهید پایخوان فعال بوده و با توجه به روند واکسیناسیون پایگاههای بیشتری برای اجرای این برنامه فعال خواهد شد.

در این نشست غلامرضا کاویانی، مسول حراست شبکه بهداشت و درمان ممسنی، اسدالله امیری معاون مرکز بهداشت شهید خواجه، فرخنده محمودی مترون بیمارستان ولیعصر|(عج) شهرستان، کارشناسان مسول بیماریهای واگیر و غیرواگیر، مسول روابط عمومی و کارشناس مسول بهداشت محیط حضور داشتند./ ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/31
تعداد بازدید:
122
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal