سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
شصت و یکمین نشست مدیریت بیماری کرونا ویروس در ممسنی؛ تعطیلی مشاغل گروههای دو، سه و چهار
شصت و یکمین نشست مدیریت بیماری کرونا ویروس در ممسنی؛ تعطیلی مشاغل گروههای دو، سه و چهار

 

شصت و یکمین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس با حضور دکتر ایوبی فرماندار ممسنی، شورای تامین و رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در محل فرمانداری ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت : با توجه اینکه به وضعیت شهرستان ممسنی از نظر بیماری کرونا از نارنجی به قرمز تغییر کرده صرفا مشاغل گروه یک با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت بوده و سایر مشاغل به مدت دو هفته تعطیل می باشند.

دکتر علی چوبینه اظهار داشت: شرایط فعلی نتیجه سهل انگاری و ساده انگاری مردم و اصناف بوده و در صورت بی توجهی مردم و مسولین شاهد از دست دادن تعداد بیشتری از همشهریان خواهیم بود.

وی با اشاره افزایش بی سابقه تعداد بیماران بستری و مبتلایان کرونایی در ممسنی افزود: در حال حاضر 57 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ولیعصر ممسنی بستری هستند که 5 نفر از آنان در وضعیت وخیم بیماری قرار دارند، همچنین طی 24 ساعت گذشته دو نفر از همشهریان را از دست داده ایم.

وی تصریح کرد: تمامی بخش های بیمارستان ولیعصر ممسنی توسط بیماران کرونایی اشغال شده و سایر بیماران فقط به صورت اورژانس پذیرفته خواهند شد و در صورت ادامه روند فعلی قادر به پذیرش بیماران نخواهیم بودید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی ابراز داشت : همراهی و همدلی مردم، رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی از جمله رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در مراسمات ، برگزار نکردن مجالس عروسی و ترحیم و استفاده از ماسک برای ادامه روند کنترل بیماری و قطع زنجیره انتقال بیماری لازم و ضروری است.

پایان خبر

نویسنده: صدیقه انصاری

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/18
تعداد بازدید:
124
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal