سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
در اجرای طرح سلامت نوروزی در ممسنی انجام شد؛ معرفی نود و هشت واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی به اداره تعزیرات حکومتی
در اجرای طرح سلامت نوروزی در ممسنی انجام شد؛ معرفی نود و هشت واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی به اداره تعزیرات حکومتی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از معرفی 98 واحد صنفی متخلف به دلیل تخلفات عدیده بهداشتی در طرح سلامت نوروزی به اداره تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه با اعلام این خبر گفت: طی هفتصد و نود بازدید انجام شده در طرح سلامت نوروزی از تاریخ بیست پنجم اسفندماه تاکنون توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهید خواجه، در اجرای ماده سیزده مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی برای این نود و هشت واحد صنفی به دلیل تخلف از قوانین و مقررات بهداشتی پرونده قضایی تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی تخلفات بهداشتی مشاهده شده در این بازدیدها را نداشتن مسئول فنی بهداشتی، استخدام و به کارگیری اشخاص فاقد کارت معاینه پزشکی و گواهینامه بهداشت بیان کرد و افزود: عدم رعایت نظافت دستگاهها و ابزار کار، عدم رعایت نظافت انبار مواد غذایی و عدم توجه به تذکرات بهداشتی بازرسین از دیگر تخلفات این واحدها می باشند.

دکتر چوبینه اظهار داشت: نبود مواد گندزدای مناسب برای کارکنان و مراجعین وعدم توجه به دستورالعمل های بهداشتی توسط ستاد کرونا منجمله عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تجمع در محل را از دیگر تخلفات این واحد های صنفی می باشد.

این مقام مسول تصریح کرد: سلامت مردم خط قرمز متولیان بهداشت و درمان شهرستان ممسنی است و در این راستا در بازرسی‌های محسوس و نامحسوس از مراکز تهیه غذا، فست فودها و نانوایی‌ها با قاطعیت تمام با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی به شهروندان توصیه در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه اصناف موضوع را از طریق شماره‌ 190 اطلاع‌رسانی کنند. ص/ انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/16
تعداد بازدید:
88
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal