سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
تشدید نظارت بازرسان سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان ممسنی بر اماکن عمومی و حساس در ایام تعطیلات نوروز
تشدید نظارت بازرسان سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان ممسنی بر اماکن عمومی و حساس در ایام تعطیلات نوروز

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از تشدید نظارت بازرسان سلامت محیط بر مراکز و اماکن عمومی و حساس این شهرستان در تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه با علام این خبر گفت: با توجه به همزمانی طرح سلامت نوروزی امسال با شرایط همه گیری ویروس کرونا، بازرسان سلامت محیط بر رعایت اصول بهداشتی در اماکن حساس مانند رستوران ها، مراکز عرضه مواد غذایی، تالارهای برگزاری مجالس، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، جایگاه های عرضه سوخت ، اماکن بین راهی و مجتمع های تفریحی نظارت می کنند.

او افزود: از بیست و پنجم اسفند 1399 تا ششم فروردین 1400، از سوی بازرسان سلامت محیط در قالب چهار تیم نظارتی، 838 مورد بازدید از اماکن عمومی درشهرستان ممسنی و 70 مورد بازدید مشترک با بازرسان فرمانداری ، اداره صمت، دامپزشکی و اتاق اصناف انجام گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی اظهار داشت: برای واحدهای صنفی متخلف 140 مورد اخطاریه بهداشتی صادر، 137 واحد صنفی متخلف به مراجع قضایی معرفی و 703 کیلو گرم ماده غذایی تاریخ مصرفه گذشته و غیرمجاز جمع آوری شد.

دکتر چوبینه تاکید کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی مانند استفاده از وسایل حفاظت فردی به ویژه ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی از مهمترین مواردی است که از سوی کارشناسان بهداشتی در این نظارت ها، ارزیابی و کنترل می شود.

وی ضمن هشدار به اعمال برخورد قانونی با صاحبان مشاغلی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی، موارد را در تماس با سامانه تلفنی 190 رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اطلاع رسانی کنند./ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/15
تعداد بازدید:
97
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal