سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
بازدید ناظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از برنامه تشدید، در طرح شهید سلیمانی شهرستان ممسنی
بازدید ناظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از برنامه تشدید، در طرح شهید سلیمانی شهرستان ممسنی

 

ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان شیراز از روند اجرای برنامه تشدید در طرح شهید سلیمانی در ممسنی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه گفت : در بازدید انجام شده توسط دکتر "دکتر علیرضا گودرزی " ناظر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضمن پایش عملکرد شهرستان در سطح ستاد مرکز  بهداشت شهرستان و مرکز منتخب ، سوابق موجود و مستندات ، کنترل و در اجرای بهتر برنامه تشدید در طرح شهید "حاج قاسمً سلیمانی  " راهکارهای ارتقا برنامه  ارائه شد .

دکتر "سهام چوبینه"  افزود : در این بازدید کارشناس ناظر دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، فعالیت تیّم های فعال در این طرح ملی را مثبت ارزیابی کرده و از تلاش همه تلاشگران عرصه سلامت شهرستان تقدیر کرد .

معاونت بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی در ادامه بیان داشت : دکتر علیرضا گودرزی در این بازدید ضمن شرکت در جلسه پایش طرح بر اساس چک لیست ارزیابی برنامه و بررسی مستندات و گزارش کارشناسان حاضر در جلسه و شنیدن مشکلات و چالشهای اجرائی برنامه از نظر همکاریها و هماهنگیهای برون بخشی و امکانات و تواناییهای شهرستان در ارائه خدمات مربوطه ، بر ایجاد ارتباط و تعامل سازنده با ادارات شهرستان همچون فرمانداری ، بسیج و هلال احمر تاکید نمود .

این بازدید پس از حضور ناظر دانشگاه  علوم پزشکی شیراز در مرکز منتخب و بررسی اقدامات و مشکلات مرکز به پایان رسید. /ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/05
تعداد بازدید:
131
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal