سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
معرفی بیست و چهار واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات پیشگیری از کرونا ویروس به اداره تعزیرات حکومتی در ممسنی
معرفی بیست و چهار واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات پیشگیری از کرونا ویروس به اداره تعزیرات حکومتی در ممسنی

 

رئیس مرکز بخداشت شهید خواجه ممسنی از معرفی بیست و چهار واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی از سوی کارشناسان بهداشت محیط این مرکز به اداره تعزیرات حکومتی طی هفته اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر «سهام چوبینه » گفت: این بیست و چهار واحد صنفی در بازدیدهای بازرسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان به دلیل بی توجهی به هشدارهای کارشناسان بهداشتی و برطرف نکردن نواقص، بر اساس ماده 13 مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، به مراجع قضایی ارجاع شدند.

او تخلفات بهداشتی مشاهده شده در این بازدیدها را شامل بکارگیری اشخاص بدون کارت معاینه پزشکی و گواهینامه بهداشت بیان کرد و افزود: رعایت نکردن نظافت دستگاه ها و ابزار کار، رعایت نکردن نظافت انبار مواد غذایی و بی توجهی به هشدارهای بهداشتی بازرسان، از دیگر تخلفات این واحدهای صنفی است.

معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی، نبود مواد گندزدای مناسب برای کارکنان و مراجعان و بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا شامل رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از تجمع در محل را از دیگر تخلفات این واحدهای صنفی برشمرد.

دکتر چوبینه با بیان اینکه این واحدهای صنفی شامل سه باب کافی شاپ، دوازده باب میوه فروشی، هشت باب عطاری و یک باب کبابی است، گفت: شهروندان می ‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در اصناف، موضوع را در تماس با سامانه 190 مطرح کنند تا کارشناسان بهداشتی در اسرع وقت رسیدگی نمایند./ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/18
تعداد بازدید:
135
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal