سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
آموزش تیم های سلامت شبکه بهداشت و درمان ممسنی با شیوه اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کووید19
آموزش تیم های سلامت شبکه بهداشت و درمان ممسنی با شیوه اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کووید19

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از برگزاری کارگاه آموزشی شیوه اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کووید19 ویژه مراقبان سلامت و بهوزران این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه با علام این خبر گفت: این کارگاه در سه روز متوالی برای مراقبان سلامت و بهورزان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهید خواجه توسط واحد بیماریهای واگیر این مرکز برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه واکسیاسیون بر اساس اولویت بندی گروه های هدف انجام خواهد شده، افزود: مطابق برنامه ملی واکسیناسسیون کرونا در ایران گروههای پزشکی در بخش های بستری و سرپایی، مراکز بهداشتی درمانی اعمم از خصوصی و دولتی و در خط اول مواجهه با کرونا، سالمندان، ابتدا در مراکز تجمعی و سپس سایر سالمندان، گروههای سنی بیماران با بیماریهای زمینه ای مشخص، کارکنان مشاغل خاص و عموم مردم به ترتیب در اولویت دریافت واکسن هستند.

دکتر چوبینه اظهار داشت : سیاستهای پیشگیری مانند ماسک زدن، فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت دست موثرند و این اقدامات به هیچ وجه جایگزین واکسن نمی شوند، بلکه شدت آسیب را کم می کنند و تا واکسیناسیناسیون حداقل 70% مردم انجام نشود سیاستهای پیشگیرانه باید وجود داشته باشد./ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/11
تعداد بازدید:
122
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal